Svářečská škola EVIG s.r.o., Libereclogo - Svářečská škola EVIG

Načítám Akce

« Všechny Akce

Zkoušky ZK + EN + EN ISO

21. listopadu, 7:3022. listopadu, 15:00

Zkoušky za přítomnosti komisaře na závěr kurzů

Periodické zkoušky svářečů se zkouškami dle evropských (EN), mezinárodních (EN ISO) norem.

S sebou si vemte: svářečský průkaz, průkaz zaškoleného pracovníka, kartičku „Doškolení a přezkoušení z bezpečnostních ustanovení“, psací potřeby a sešit na poznámky, učební texty (Bezpečnost při svařování), samostmívací svářečskou kuklu nebo svářečské brýle (obyčejnou kuklu nebo brýle Vám půjčíme), pracovní oděv (impregnovaný svářečský oblek), pracovní obuv (kožená prošívaná kotníková), čepice nebo šátek na hlavu, svářečské rukavice, toaletní potřeby (ručník, mýdlo apod.), osobní potřeby, zámek na skříňku

Místo školení:
Svářečská škola EVIG s.r.o., Ruprechtická 750/85, Liberec

Stravování: Účastníci kurzů se stravují na vlastní diety.

Zdravotní způsobilost: Podle zákona 373/2011 Sb. a vyhlášky 79/2013 Sb. potvrzení od lékaře platí obvykle 1 nebo 2 roky – podle zařazení do kategorie prací.

Dopravní spojení:
Od nádraží (vlakového i autobusového) do Fügnerovy ulice – terminál MHD, Soukenné náměstí – autobusem č. 25 nebo č. 14 směr Ruprechtice – zastávka „Ruprechtická“ a asi 200 m dále ve směru jízdy autobusu po levé straně ulice.

Opatření v rámci nákazy COVID-19: Účastníci zkoušek musí nosit roušku nebo respirátor. K dispozici je dezinfekce rukou. Prostory jsou pravidelně dezinfikovány pomocí ozónu.

Podrobnosti

Zahájení:
21. listopadu, 7:30
Ukončení:
22. listopadu, 15:00