Ceny kurzů a zkoušek

Svářečská škola EVIG s.r.o., Libereclogo-web 230x66

Omlouváme se za absenci ceníků na stránkách. Ceny kalkulujeme individuálně vždy podle požadavků jednotlivých svářečů / firem. Pokud máte zájem o ceny kurzů / zkoušek, použijte, prosím, následující formulář.

  >

  Vaše jméno (vyžadováno):

  Váš e-mail (vyžadováno):

  Telefon:

  Předmět:

  Zaškrtněte, prosím kurz / kombinaci kurzů o který(é) máte zájem. V případě, že daný kurz není v seznamu napište ho prosím do popisu. Zkoušky EN (ISO), pište, prosím, do popisu.

  ZK 135 1.1 (základní kurz metodou MAG - nelegované oceli)ZK 111 1.1 (základní kurz obalenou elektrodou - nelegované oceli)ZK 311 1.1 (základní kurz svařování plamenem - nelegované oceliZK 141 1.1 (základní kurz metodou TIG/WIG - nelegované oceli)ZK 141 8 (základní kurz metodou TIG/WIG - nerezavějící oceli)ZK 135 8 (základní kurz metodou MAG - nerezavějící oceli)ZK 141 21 (základní kurz metodou TIG/WIG - hliník a jeho slitiny)ZK 131 21 (základní kurz metodou MIG - hliník a jeho slitiny)

  Základní kurzy svařování termoplastů:
  ZK 31 S 1 (horkým plynem a přídavným materiálem ruční - desky z PVC/ABS/PC)ZK 31 S 2 (horkým plynem a přídavným materiálem ruční - desky z PP)ZK 31 S 3 (horkým plynem a přídavným materiálem ruční - desky z PE)ZK 31 S 4 (horkým plynem a přídavným materiálem ruční - desky z PVDF)ZK 32 S 1 (horkým plynem a přídavným materiálem rychlotryskou - desky z PVC/ABS/PC)ZK 32 S 2 (horkým plynem a přídavným materiálem rychlotryskou - desky z PP)ZK 32 S 3 (horkým plynem a přídavným materiálem rychlotryskou - desky z PE)ZK 32 S 4 (horkým plynem a přídavným materiálem rychlotryskou - desky z PVDF)ZK 31 P 1 (horkým plynem a přídavným materiálem ruční - trubky z PVC/ABS/PC)ZK 31 P 2 (horkým plynem a přídavným materiálem ruční - trubky z PP)ZK 31 P 3 (horkým plynem a přídavným materiálem ruční - trubky z PE)ZK 31 P 4 (horkým plynem a přídavným materiálem ruční - trubky z PVDF)ZK 32 P 1 (horkým plynem a přídavným materiálem rychlotryskou - trubky z PVC/ABS/PC)ZK 32 P 2 (horkým plynem a přídavným materiálem rychlotryskou - trubky z PP)ZK 32 P 3 (horkým plynem a přídavným materiálem rychlotryskou - trubky z PE)ZK 32 P 4 (horkým plynem a přídavným materiálem rychlotryskou - trubky z PVDF)ZK 15 P 2 (svařování termoplastů polyfúzní - trubky z PP)ZK 15 P 3 (svařování termoplastů polyfúzní - trubky z PE)

  Pokud Váš kurz/zkouška není v seznamu napište ho prosím sem:

  Ochrana proti spamu (vyžadováno)

  To že jste člověk prokažte výběrem ikony cup.

  Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro zpracování odpovědi na Váš dotaz.